EYLÜL AYI İLÇE MÜFTÜLERİ TOPLANTISI İLÇEMİZDE YAPILDI...

HABERLER » EYLÜL AYI İLÇE MÜFTÜLERİ TOPLANTISI İLÇEMİZDE YAPILDI...
share on facebook  tweet  share on google  print  

EYLÜL AYI İLÇE MÜFTÜLERİ TOPLANTISI İLÇEMİZDE YAPILDI...

"HABERLER" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
EYLÜL

Giresun İlçe Müftüleri ile her ay ayrı ilçede yapılan mutat aylık toplantı  İlçemizde 03.09.2014 Çarşamba günü  İl Müftüsü Muhittin ORAL Başkanlığında yapıldı.

İl Müftü yardımcıları Aydın İŞBAKAN, yeni göreve başlayan Müftü yardımcısı İbrahim MEMİŞ ve 15 İlçe Müftü ve vekillerinin hazır olduğu toplantı saat 13:00 da başladı. 0n yedi maddelik toplantı gündemi yaklaşık iki saat sürdü.

Toplantıda; Ramazan Muhasebesi ve Teravih Namazı, Yaz Kur’an Kursları Muhasebesi ve Yarışmalar, Vakıf Şubelerinin Görünürlüğü, Zekat Desteği ve Muhasebesi, Yeterlilik Kursları, Proje Kursu ve Çalışmaları, Çalıştay Sonuç ve Projeler, 4-6 Yaş Kur’an Kreşleri, Rotasyon ve Uygulama Sonuçları, Yeni Sınav Yönetmeliği ve Uygulaması, Kur’an Kursu ve İmam Hatip Öğrenci Kampanyası, Yaz Kur’an Kurslarından Öğrenci Seçimi, Yurt, Öğrenci Evi ve Burs Çalışması, Vekaleten Kurban Kampanyası, Camiler Haftası, Yüz yüze Vaaz ve Eğitim Kursları, Kutlu Doğum Temasının Tespiti ve diğer idari konular görüşüldü.

Toplantı sonsrası tayini Kastamonu İli Cide İlçesine çıkan İlçe Müftümüz Adem YILDIZ ve Trabzon İli Arsin İlçesine çıkan Dereli İlçe Müftüsü Ali GEÇ'e İl Müftümüz Muhittin ORAL plaket ve çeyrek altın takdim etti. Yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür eden sayın ORAL, yeni görevlerinde de başarılar diledi. Toplantı hatıra fotofrafı çemiyle sona erdi.Tür : Diğer Tarih : 04.09.2014
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
Sayfa Ziyaret Sayacı
239.092
Araçlar
       
facebook  googleplus  Twitter  Delicious  Digg this